Тихим поступом прийшла у наш край Осінь. Розфарбувала в різнобарвні кольори все навколо, покрила золотом дерева, надихнула старшокласників на проведення свята «Осінній бал».
Розпочався бал приїздом гостей-квітів, які пізніше розповіли легенди про себе в театралізованому дійстві. На балу можна було почути пісня про осінь, побачити танці.
Також учнями були зроблені композиції з природних матеріалів осені.
14 жовтня вся Україна відзначала День захисника України, День козацтва та Покрова Пресвятої Богородиці.З цієї нагоди у нашій школі пройшли спортивні змагання для учнів 1-4 класів «Ми веселі козаки», де маленькі козачата показали свою спритність, витримку, кмітливість…
Змагання були проведені між двома командами: «Сатурн220» та «Кіборги» до складу яких ввійшли представники з кожного класу.
У напруженій боротьбі перемогу здобула команда «Сатурн220».Всі учасники змагань були нагороджені грамотами на загальношкільній лінійці.
Для учнів середньої ланки було проведено шкільний тур Всеукраїнської війсьово-патріотичної дитячої гри «Сокіл»(«Джура»). У змаганнях приймало участь чотири команди:
У народі кажуть: "Письменник живе у своїх книжках, художник - у картинах, скульптор - у створених ним скульптурах, а вчитель - у думках і у справах учнів". Тому кожна людина з почуттям вдячності згадує свою рідну школу, своїх духовних батьків - вчителів.
Із року в рік учитель продовжує себе в своїх учнях. Його думки, почуття, щедро віддані дітям, працюють на майбутнє. Образ улюбленого вчителя, доброго і водночас вимогливого, вихованці пам"ятають усе життя.
У нашій школі слова вдячності та шани звучали на адресу усіх працівників школи під час святкового концерту.Першими привітали всіх наймолодші учні – першокласники.
Особлива увага була приділена ветеранам праці.Вчителі школи подарували їм пісню «Село у долині».
Книга відіграє важливу роль у житті людини. Про це знають школярі нашої школи. Вони вирішили розповісти першокласникам про шкільну бібліотеку та необхідність відвідувати її. Саме тому шкільним бібліотекарем було підготовлено «Свято книги».
Глядачами та учасниками були учні 1-4 класів. Казкові герої: Королева книг та Баба Яга розповідали про шкільну бібліотеку, різноманітність книг, про правила користування книгами, важливість читання
Першокласники загадували загадки про казкових героїв. Другокласники розіграли сценку «Про що говорять книги».
Третьокласники розповідали приказки про книги. Учні 4 класу зачитали правила бережливого ставлення до книги на пелюстках. А потім в
... Читати далі »
Історія розпорядилася так, що долі єврейського й українського народів були подібними. Чи не найстрашнішим випробуванням для обох народів були часи Великої вітчизняної війни. Єврейство України втратило в ці роки влизько 1,5 млн.чоловіків та жінок, дітей та літніх людей.
Це було вбивство душі та тіла народу. Ті, хто прийшов до Бабиного Яру, вже ніколи не повернулися. Десятки тисяч людей було розстріляно з 29 вересня 1941 р. по 2 жовтня 1941 р. З тих пір, як існує людство, ще не було такої кровопролитної різні ні в чому не винних беззахисних людей.
Бабин Яр… Полюс нелюдськості… Наш біль. Наша пам’ять.
Вшановуючи пам’ять усіх хто загинув в Бабиному Яру в Плужненському НВК пройшли заходи:
Друга світова війна- незаживаюча рана в душі українського народу. Молоде підростаюче покоління береже пам’ять про подвиг та мужність дідів і прадідів у боротьбі проти загарбників.
Саме тому в Плужненському НВК традиційним стало відзначення Дня партизанського руху. 23 вересня 2016 року учні 10-11 класів відвідали місця діяльності та поховання партизан на Лисячій горі поблизу села Білотин.
Старшокласники упорядкували територію біля пам’ятного знака стоянки підривних груп партизанського з’єднання під командуванням А.З. Одухи, прибрали могилу невідомих партизан, поклали квіти та вшанували їх пам’ять хвилиною мовчання.
Діти мали змогу ознайомитися з умовами проживання партизан у землянках та прослухали розповідь вчителя історії про рух опору в нашому краї.
1 квітня в нашій школі відбулися класні та загальношкільні батьківські збори.
Класні керівники з батьками своїх учнів провели батьківський всеобуч, обговорили успішність дітей, їх поведінку та відвідування. Також розглядалися питання організації гарячого харчування та поточного ремонту школи.
На загальношкільні збори було запрошено голову Ради школи Христіна О.С. та представника партії «За конкретні справи» Лісовського А.М.
По закінченню батьківських зборів відбувся святковий концерт, на якому були представлені кращі номери художньої самодіяльності.
Ми любимо наше село, рідну школу і хочемо щоб воно було чистим і квітучим. Тому 1 квітня школярі разом з вчителями долучилися до районної акції «Чисте довкілля». Учні школи прибирали територію школи , класи, сільський стадіон, узбіччя доріг, також упорядкували Обеліск загиблим воїнам та пам’ятний знак «Забутим дітям села».
Згідно річного плану 28 березня відбулося засідання педагогічної ради, на якій розглядалося питання виховної роботи « Використання елементів інтерактивних технологій в процесі виховання патріотизму та національної свідомості учнів». Крім того розглядалося питання підготовки до ДПА та ЗНО, а також питання про проведення класних та загальношкільних батьківських зборів, акції «Чисте довкілля».
Доповідачем по першому питанню була заступник директора з виховної роботи Васильчук З.М. по другому питанню –Лисак М.І.
Було вирішено:
Вчителям – предметникам, які викладають в 9,11 класах розробити завдання для ДПА до 08.04.2016р. та розглянути їх на засіданнях МО
Батьківські збори провести 1 квітня, класні - по
... Читати далі »